Hotel Den Berg Londerzeel

Standaard industriële kamer

Deze kamer van 20 m² bevindt zich in het hoofdgebouw van Den Berg. Het interieur verwijst subtiel naar het industriële verleden van de locatie, die oorspronkelijk als loods werd gebruikt.

De kamer ligt op de eerste of tweede verdieping en is bereikbaar via lift of trap. Grote ramen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval en geven de ruimte een open en eigentijds karakter. De combinatie van modern comfort en een industriële uitstraling, maakt deze kamer bijzonder geschikt voor gasten die houden van een strak en hedendaags interieur.

Naast de kamer biedt Den Berg verschillende faciliteiten die uw verblijf extra comfortabel maken. ’s Morgens start u met een uitgebreid ontbijtbuffet. Nadien kan u gebruikmaken van de fitnessruimte, ontspannen op het terras met uitzicht op de binnentuin of iets drinken in de bar. Ook het restaurant bevindt zich op dezelfde locatie. Voor hotelgasten is er bovendien een beveiligde parking voorzien.

Voorzieningen

Comfortabel boxspringbed

met Belgian Linen-beddengoed

Aircon­ditioning

Regendouche

Haardroger

Badjas en pantoffels

Handdoeken en toiletartikelen

Safe

Minibar

Flatscreen-tv

Gratis wifi

Bureau

Zithoek

Kledingkast

Radio en telefoon

Strijkijzer

en strijkvoorzieningen

Ontdek zelf het karakter
van deze kamer.

Boek hier

Combineer uw overnachting met een diner in het
restaurant via het Sleep & Dine-arrangement.

Annulatie­voorwaarden

Ook de praktische kant van uw verblijf is met zorg geregeld.

Boek hier

Individuale boekingen

Voor standaard boekingen gelden volgende voorwaarden:

  • Kosteloos annuleren tot 3 dagen voor aankomst
  • Annulatie 1 dag voor aankomst:
    er wordt 1 nacht aangerekend
  • No show of annulatie op de dag van aankomst:
    het volledige verblijf wordt aangerekend

Groepsboekingen (vanaf 3 kamers)

Voor reservaties van meerdere kamers gelden aangepaste voorwaarden:

  • Meer dan 21 dagen voor aankomst:
    € 25 administratiekost
  • Tussen 21 en 8 dagen voor aankomst:
    50% van de reserveringskost
  • Tot 7 dagen voor aankomst:
    100% van de reserveringskost

Sleep & Dine tarief

  • Boekingen onder het Sleep & Dine-arrangement zijn niet-terugbetaalbaar en niet wijzigbaar. Bij annulatie, wijziging of no-show wordt het volledige bedrag aangerekend.

Bekijk andere kamers

Op zoek naar een ander kamertype? Bekijk ons volledige aanbod en kies de kamer die het best aansluit bij uw wensen.

Standaard charmekamer

In het charmegebouw vindt u deze tweepersoonskamer van 20 m² met uitzicht op de groene Londerzeelse velden. De kamer beschikt over een eigen badkamer met douche en voorzieningen zoals een minibar, kledingkast, airconditioning en flatscreen-tv.

Standaard industriële kamer

In het hoofdgebouw bevindt zich deze tweepersoonskamer van 20 m² met een industriële uitstraling die verwijst naar de voormalige loods waarin het gebouw is ondergebracht. De kamer beschikt over een eigen badkamer met douche, airconditioning, een waterbed en een flatscreen-tv met kabelzenders.

Standaard moderne kamer

In het charmegebouw ligt deze tweepersoonskamer van 20 m². De kamer beschikt over een eigen badkamer met douche en voorzieningen zoals airconditioning, minibar en flatscreen-tv.

Superior industriële kamer

In het hoofdgebouw bevindt zich deze tweepersoonskamer van 25 m² met een privéterras en uitzicht op de tuin. De kamer beschikt over airconditioning, een eigen badkamer en een flatscreen-tv met kabelzenders.

Deluxe charmekamer

Deze ruime tweepersoonskamer van 30 m² vindt u in het charmegebouw. De kamer beschikt over een zithoek met flatscreen-tv, een bureau en een eigen badkamer. In de kamer staan twee bedden.

Langverblijf kamer

Met 30 m² is deze kamer ingericht voor een langer verblijf en beschikt ze over een volledig uitgeruste keuken, een zithoek en een ruime badkamer met inloopregendouche. Deze kamer is beschikbaar op aanvraag.